DEĞERLERİMİZ

Duyarlılık

Colgate-Palmolive’de biz başta takım arkadaşlarımız, tüketicilerimiz ve iş ortaklarımız olmak üzere tüm insanları, hayvanları ve dünyamızı önemseriz. Küresel çevreyi korumaya, yaşadığımız ve çalıştığımız toplulukları geliştirmeye ve tüm yasa ve düzenlere uymaya kendimizi adarız. Her durumda şefkat, dürüstlük ve en yüksek etik standartlarla hareket etmeye; başkalarını dinlemeye ve farklılıklara değer vermeye kararlıyız.

Global Takım Çalışması

Global bir ekibin parçası olarak farklı ülkelerde iş birliği içerisinde çalışırız. Fikirleri, teknolojileri ve yetenekleri paylaşarak sürdürülebilir başarılar elde edeceğimize inanırız.

Sürekli Gelişim

Bireyler ve takımlar olarak yaptığımız her şeyde her geçen gün daha iyi olmaya kararlıyız. Tüketicilerimizin beklentilerini daha iyi anlayarak ürün, hizmet ve süreçleri yenilemek ve geliştirmek için sürekli çalışmaya ve başarılı sonuçlar elde etmeye kendimizi adarız.

BİZ KİMİZ?

İnsanların ve evcil hayvanlarının sağlığı ve iyiliğine kendini adamış 34.000 çalışanıyla lider bir küresel tüketici ürünleri şirketiyiz. Ağız Bakımı, Kişisel Bakım, Ev Bakımı ve Evcil Hayvan Beslenmesine odaklanan ve 200'den fazla ülke ve bölgeye ulaşan Colgate ekipleri; Colgate, Palmolive, elmex, Tom’s of Maine, hello, Sorriso, Speed Stick, Softsoap, Irish Spring, Protex, Sanex, Filorga, eltaMD, PCA Skin, Ajax, Axion, Fabuloso, Soupline and Suavitel, Hill’s Science Diet ve Hill’s Prescription Diet gibi markalar aracılığıyla toplum için gerekli olan sağlık ve hijyen ürünleri ile evcil hayvan besleme tekliflerini geliştirmekte, üretmekte, dağıtmakta ve satmaktadır.

Sürdürülebilirlik

Biz, Colgate-Palmolive’iz: insanlar, evcil hayvanlar ve gezegenimiz için daha sağlıklı bir gelecek hayal eden, özenli ve yenilikçi büyüme hedefleyen bir şirketiz. Bu hedef; dünyanın her yerindeki ekiplerimizi bir araya getiriyor ve sürdürülebilirlik çabalarımıza güç veriyor. Dünyadaki tüm insanlar için daha parlak bir gelecek inşa etmek adına bilimin, bilinçli ambalajlamanın ve uzun süredir güven duyulan markalarımızın gücünden ve potansiyelinden faydalanıyoruz.
Ayrıca 1991'den beri bir milyardan fazla çocuğa ulaşan Bright Smiles, Bright Futures programımız aracılığıyla su tasarrufu, atıkları azaltma, geri dönüştürülebilirliği teşvik etme ve çocukların ağız sağlığını iyileştirme başarılarımız da dahil olmak üzere çevresel sürdürülebilirliği ve toplum refahını destekleme konusundaki liderliği ve yenilikçiliğiyle tanınıyoruz.

Tarihçemiz

Tek bir gülümseme bile büyük mutluluk getiriyorsa, Colgate ile korumaya değer bir gülümsemeniz var demektir!

200 YILDIR PARLAK GÜLÜŞLER

Colgate-Palmolive, 200 yıldır ürün ve prosedürlerini sürekli geliştirerek büyümeye odaklanmıştır.

35.000 Colgate-Palmolive çalışanı size her gün güvenilir, etkili ürünler getirmek için çalışıyor ve toplumumuzu geliştirmek için programlar hazırlıyor.

William Colgate’in New York’ta 19. yüzyılın başında kurmuş olduğu küçük sabun ve mum işletmesi, 200 yıl içinde dünya çapında milyonlarca insana hizmet veren global bir şirket hâline geldi.

Bugün, 17 milyar doları aşan satışı ile Colgate-Palmolive, dört temel işletmeye sahiptir: Ağız Bakım, Kişisel Bakım, Ev Bakımı ve Evcil Hayvan Besinleri. Ürünlerimiz dünya genelinde 196 ülke ve bölgede satılmaktadır.