Sıkça Sorulan Sorular

 • 1) Colgate-Palmolive’de staj olanakları hakkında bilgi alabilir miyim?

  Staj başvurularımız için ilanları dijital sosyal medya platformları üzerinden yayınlıyoruz, haberdar olmak için Instagram üzerinden @colgatecareerstr kariyer hesabımızı, LinkedIn üzerinden Colgate-Palmolive hesabımızı ve Facebook üzerinden @ColgateTurkiye sayfamızı takip etmeyi unutmayın!

  Staj süreçleri için 2 farklı dönem seçeneği mevcut:

  1. Uzun Dönem Staj: Minimum 6 ay süreli olarak haftada minimum 2.5 gün çalışma ile gerçekleşmektedir.

  2.Kısa Dönem Staj: Yaz dönemi boyunca, Haziran’dan Eylül ayına kadar 3 ay süreli olarak haftada 5 gün çalışma ile gerçekleşmektedir. Başvuruları Nisan ayında başlamaktadır.

 • Leadership Development Program, Colgate-Palmolive ailesine katılmak için harika bir fırsat!

  Bu sene ilk kez gerçekleşecek Leadership Development Program ile hedefimiz yeni mezun adayları Colgate-Palmolive'in gelecekteki liderleri olarak şirketin liderlik bakış açısını oluşturan merak, cesaret ve ortak amacı sahiplenme yaklaşımlarıyla bütünleştirerek 1 yıl içerisinde hem kişisel hem de profesyonel anlamda geliştirmek.


  Başvuruda bulunarak programa dahil olma hakkı kazanan yönetici adaylarını

  - Küresel ekip çalışmalarında yer alma,
  - Colgate-Palmolive’in sürekli gelişimi destekleyen şirket kültürünü yerinde tanıma,
  - Çalışanların yıllardan gelen bilgi birikimlerini ilk ağızdan öğrenme,
  - Colgate-Palmolive yoluyla işlerin nasıl yapıldığını deneyimleme


  imkanları ile bir araya getirerek kariyer hayatlarında uzun yıllar yanlarında olacak deneyimler edinmeleri için destek oluyoruz!

  Programa 4. Sınıf öğrencileri, yeni mezunlar ve yüksek lisans öğrencilerinin başvurularını kabul ediyoruz, programda kullanılacak iletişim dili ise İngilizce olacak.

  6 Mart - 9 Nisan 2023 tarihleri arasında başvuruda bulunmanız mümkün, başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından değerlendirme süreçleri başlayacak.

  Değerlendirme süreci olumlu sonuçlanan adaylarla ise Temmuz ayında işe başlamaları adına Haziran ayında iletişime geçilerek teklif paylaşılacak.

 • Adayların staj deneyimlerinin yanı sıra; takım çalışmasına yatkınlık, açık iletişim, analitik düşünme becerisi, enerjiklik, pozitif bakış açısı ve işi sahiplenme gibi özellikler taşımaları ve elbette Colgate- Palmolive’de çalışmak için motivasyonları da bizim için oldukça önemli.

  Stratejik önceliklerine odaklı, dijitale bağlı, yetkin ve güvenilir ekiplerle inovasyonu artırmak ve öğrenmek için deneysel ve veriye odaklı çalışmalar yürüten Colgate-Palmolive dünyasına adım atmak isteyen her adayın başvurusunu bekliyoruz!

 • Colgate-Palmolive bugün 200 yıllık geçmişi ile dünyanın 196 ülkesinde yüz milyonlarca tüketiciye hizmet veren hızlı tüketim sektöründe yer alan lider global bir şirkettir. Ürünlerimizi her evde, her kanalda (market, eczane vb) görebilirsiniz!

  Colgate-Palmolive global olmanın yanı sıra aynı zamanda oldukça güvenilir bir marka. Değerlerini günlük yaşama aktarabilmiş ve tüm çalışanlarına her gün çalışma koşulları ile hissettirebilmiş bir şirket.

  İş ve özel hayat dengesini göz önünde bulundurması, sıcak, samimi, insana değer veren, takım çalışmasının ön plana çıktığı bir çalışma ortamının olması Colgate-Palmolive’i öne çıkaran özellikleri arasındadır.

 • Sürdürülebilirlik Colgate-Palmolive için oldukça kıymetli. People, Planet, Performance olarak 3 ana kategoriye ayırıyoruz ve bunların dışında da çalışanlarımızın sağlığına önem verdiğimiz ve yıl boyunca farklı aktiviteler düzenlediğimiz Live Better “Sağlıklı Yaşa” programımız bulunmakta.

  Save Water “Suyu Koru” ve Bright Smiles Bright Futures “Parlak Gülüşler Parlak Gelecekler” sürdürülebilirlik kapsamında en önemli sosyal sorumluluk projelerimiz.

  Daha fazla bilgi edinmek isterseniz colgate.com websitemizi inceleyebilirsiniz.

 • Colgate-Palmolive global ve kurumsal bir şirket, Türkiye organizasyonu ise dünyaya en çok yetenek gönderen ülkelerden biri. Yetenek yetiştirmek Colgate-Palmolive dünyasında oldukça öncelikli ve yatırım yapılan bir alan. Kısa dönemli çalışma, uzun dönemli çalışma ya da ülke değişikliği gibi fırsatlar sunuyoruz.